Klub nocny jest szansą czy zagrożeniem?

Od dłuższego czasu bardzo męczy mnie pewna kwestia. Chodzi oczywiście o tytuł tekstu. Czy Waszym zdaniem klub nocny Kraków (przykładowo), jest szansą czy może zagrożeniem. Bez względu na to jak wygląda odpowiedź, proszę o jej bardzo dokładne uzasadnienie. Tylko tak mogę podjąć odpowiednią decyzję. Powiem szczerze, że zastanawiam się czy nie jest przypadkiem tak, że różne drogi prowadzą do sukcesu. Niejednokrotnie zdarzyło mi się słyszeć, że sukces można osiągnąć na różne sposoby. Co prawda nie zawsze większość ma rację, ale na pewno bardzo często. Osobiście wydaje mi się, że każdy klub nocny jest szansą, ale i zagrożeniem. Czy klub będzie szansą, czy zagrożeniem, zależy tylko i wyłącznie od konkretnej osoby. Dlaczego, tak przedstawia się moje zdanie w tym temacie? O tym przeczytacie Państwo w dalszej części tekstu.

Szczegóły poglądu

Już za moment poznacie Państwo szczegóły mojego poglądu na sytuację. Już tłumaczę, dlaczego mam właśnie takie a nie inne zdanie. Mam takie, a nie inne zdanie, ponieważ dokonałem bardzo szczegółowych obserwacji.

Pod lupę wziąłem pewien klub nocny Kraków http://www.carmel-club.pl/pl/o-klubie. Na początku zapoznałem się z opiniami oraz informacjami na jego temat. Jeżeli chodzi o opinie, jedni chwalili to miejsce, drudzy wręcz przeciwnie. Już w tym momencie doskonale widać, że to, co powiedziałem ma rację bytu. Trudno podawać mi konkretne informacje (niestety pamięć jest bardzo zawodna), ale zgłębiłem się w każdą opinię. Kiedy nad każdą opinią zastanowiłem się przez dłuższy czas, wnioski nasunęły się same. Pozytywna opinia na temat klubu związana była z tym, że klient umiał skorzystać z możliwości jakie daje klub. Jeżeli opinia była negatywna, wina leżała tylko i wyłącznie po stronie klienta. Naturalnie jednak nie zawsze sytuacja przedstawia się w taki właśnie sposób. Niejednokrotnie sytuacja jest o wiele bardziej zagmatwana. Jak zapewne jednak większość osób zdaje sobie sprawę, mówimy o szalenie szerokim temacie. Można o nim mówić wręcz bez końca. Na koniec warto dodać tylko, że należy bezwzględnie pamiętać o zachowaniu ostrożności.